My jsme SANDAPU

 

žaluzie-rolety

Od začátku podnikaní v oboru jsme jiný, díky havarijním servisům rolovacích mříží, na kterých se naše společnost formovala, jsme i přes růst do stabilní společnosti zůstali být neskutečně flexibilní napříč nabízeními produkty.

 

Vždy pro nás bylo a je hlavní prioritou vyjít vstříc zákazníkovi v co nejkratším termínu a je jedno jestli se jedná o malého zákazníka který potřebuje síť proti hmyzu na toaletu nebo velkou korporaci, které dodáváme žaluzie na celý administrační komplex.  A právě tato filozofie nás od začátku odlišuje a posouvá dopředu.

 

Další výhodou naší společnosti je, že nemáme jen „zaměstnance“ máme skvělý tým lidí, které práce baví a my se na ně můžeme kdykoli spolehnout. Společně jdeme vlastním směrem!

Díky naší skromné a společné vizi být nejlepší máme jasnou představu o budoucnosti!!

 

 

 

 

Co jsme již dokázali?


0+
Spokojených klientů


0+
Havarijních servisů


0+
Provedených montáží

Potřebujete zabezpečit Váš obchod? Zavolejte nám nebo

Jakub Redl
- jednatel společnosti

Jakub je pro mne šéf i kamarád, jeho technické nadání a představivost mne nikdy nepřestane udivovat. Energický člověk který se věnuje své práci na 110% a stejně tak i své rodině. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce je tu pro zákazníky, pro kolegy a je to právě on, kdo nám dokáže dodat novou sílu když už nikdo neví kudy kam.

popsal: Radek Holý
Martin Grossmann
- obchod

Zatím jsem ještě nepochopil kde bere Martin tu vnitřní sílu, neustále se usmívá a na každý problém který se před něj postaví, vidí okamžitě několik řešení najednou. Martin je přesně ten typ člověka který potřebuje dělat hromadu věcí najednou, jinak by to prostě nebyl on.

popsal: Karel Vlček

Radek Holý
- technik

Neskutečný silák a dříč, napadá mne jedno slovo které Ráďa často používá když něco nefunguje, rozbije se anebo je to moc vysoko nebo těžké...řekne uhni! A vím, že za chvíli už máme hotovo.Navíc nikdy nezvýší hlas a to je v práci super.

popsal: Martin Grossmann
Daniel Kratochvíl
- technik

Pro mne je Dan člověk kterého jsem vždycky chtěl mít jako parťáka, protože mám jistotu že se na něj mohu spolehnout a nemusím se o nic starat. Rád se soustředím na to, co právě dělám a myslím že Dan to má stejně, pomalu, kvalitně a s rozvahou.

popsal: Pavel Palivec
Jan Herman
- jednatel společnosti

Honza vždy dorazí první a zůstává jako poslední, pustí-li se do projektu, nevnímá svět okolo, ani čas, vidí jen výborně zrealizovanou myšlenku kterou má. Neustále se posouvá dál, kde ostatní vidí konec a dokončenou zakázku, Honza nachází prostor k vylepšení už tak skvělého výsledku a inspiruje všechny okolo sebe.

popsal: Tomáš Redl
Tomáš Redl
- vedoucí montáží
Tomáše znám už pěknou řádku let, rukama mu prošly stovky studentů odborného výcviku včetně mne a jsem rád že pořádek, systém a preciznost kterými vládne se za ty roky vůbec nezměnily. Rozhodný a hlavně ten vůdčí typ který je potřeba v každém kolektivu, zejména když on sám ty zlaté české ručičky opravdu má.

popsal: Radek Holý
Karel Vlček
- technik

Karel se vždy nejdříve zastaví, zmapuje situaci, promyslí možnosti a mlčí. Připraví veškeré potřebné vybavení, komponenty a vše co je potřeba pro hladký průběh montáže nebo výroby a my máme jistotu že jsme připraveni.

popsal: Daniel Kratochvíl
Pavel Palivec
- technik

Nejmladší člen teamu, který svou horkokrevnost dovede využít přesně tam kde je třeba. Neustále se chce posouvat dál a je zdravě zvídavý, proto si nedovedu představit jak může některá konkurence fungovat bez mladých a energických lidí bez kterých firma nemůže mít ten správný drajf.

popsal: Jakub Redl

© 2018 Sandapu s.r.o. | Tvorba webových stránek Grafické studio Designcrew, ve spolupráci s RALIT