My jsme žaluzie, my jsme mříže

 

žaluzie-rolety

Od začátku podnikaní v oboru jsme jiní, díky havarijním servisům rolovacích mříží, na kterých se naše společnost formovala, jsme i přes růst do stabilní společnosti zůstali být neskutečně flexibilní napříč nabízenými produkty.

Vždy pro nás bylo a je hlavní prioritou vyjít vstříc zákazníkovi v co nejkratším termínu a je jedno jestli se jedná o malého zákazníka který potřebuje síť proti hmyzu  nebo velkou korporaci které dodáváme žaluzie na celý administrační komplex.  A právě tato filozofie nás od začátku odlišuje a posouvá vpřed.

Nemáme jen „zaměstnance“ máme skvělý tým lidí, které práce baví a my se na ně můžeme kdykoliv spolehnout. Společně jdeme vlastním směrem!

Díky naší skromné a společné vizi být nejlepšími, máme jasnou představu o budoucnosti!!!

 

 

 

 

Co jsme již dokázali?


0+
Spokojených klientů


0+
Havarijních servisů


0+
Provedených montáží

Potřebujete zabezpečit Váš obchod? Zavolejte nám nebo

Jakub Redl
- jednatel společnosti

Jakub je pro mne šéf i kamarád, jeho technické nadání a představivost mne nikdy nepřestane udivovat. Energický člověk který se věnuje své práci na 110% a stejně tak i své rodině. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce je tu pro zákazníky, pro kolegy a je to právě on, kdo nám dokáže dodat novou sílu když už nikdo neví kudy kam.

popsal: Martin Grossmann
Martin Grossmann
- obchod

Zatím jsem ještě nepochopil kde bere Martin tu vnitřní sílu, neustále se usmívá a na každý problém který se před něj postaví, vidí okamžitě několik řešení najednou. Martin je přesně ten typ člověka který potřebuje dělat hromadu věcí najednou, jinak by to prostě nebyl on.

popsal: Jakub Redl
Jan Herman
- jednatel společnosti

Honza vždy dorazí první a zůstává jako poslední, pustí-li se do projektu, nevnímá svět okolo, ani čas, vidí jen výborně zrealizovanou myšlenku kterou má. Neustále se posouvá dál, kde ostatní vidí konec a dokončenou zakázku, Honza nachází prostor k vylepšení už tak skvělého výsledku a inspiruje všechny okolo sebe.

popsal: Tomáš Redl
Tomáš Redl
- vedoucí montáží
Tomáše znám už pěknou řádku let, rukama mu prošly stovky studentů odborného výcviku včetně mne a jsem rád že pořádek, systém a preciznost kterými vládne se za ty roky vůbec nezměnily. Rozhodný a hlavně ten vůdčí typ který je potřeba v každém kolektivu, zejména když on sám ty zlaté české ručičky opravdu má.

popsal: Jan Herman

© 2018 Sandapu s.r.o. | Tvorba webových stránek Grafické studio Designcrew, ve spolupráci s RALIT