Havarijní servis

Obchodní centrum Centrál Kladno, otevřel novou obchodní jednotku Rossmann. Bohužel pár dní po otevření se vyskytla chybička a tak bylo potřeba, zavolat naše schopné techniky, kteří jsou tu pro Vás 24 hodin denně.

Provádíme Non Stop havarijní servis na celém území České republiky, Slovenska i Německa.

Revize jsou důležité

Díky pravidelným revizím a perfektnímu přístupu k rolovacím mřížím, dalšímu z našich partnerů, výrazně poklesly havárie na rolovacích systémech. Jednou za rok uskutečníme revizi, mříž zkontrolujeme, zaměříme a proškolíme personál na nouzové otevírání, předáme náš návod a zákazník může klidně spát.

Máte potíže s rolovací mříží? Zavolejte nám, postaráme se, aby vše fungovalo jak má.

Dobrá práce technika

Náš klient mění nájemce a úkol zněl jasně, druhý den nové klíče od jednotky. Technik vyrazil na místo kde zjistil nejen závadu ve stávajícím ovládání rolety, ale i chybně zapojenou elektroinstalaci v jednotce.

Postaral se o nápravu, jelikož každá dodávka je perfektně zásobena nejen součástkami, ale zejména kvalitním nářadím. Opět nám technik ukázal, jak důležitá jsou školení, které s našimi zaměstnanci děláme.

Focení týmu Sandapu

Vážení partneři, přátelé, zaměstnanci, zkrátka všichni kteří stojí za růstem a vývojem společnosti Sandapu s.r.o. Představujeme Vám nejdůležitější články v rostoucím a sílícím řetězu naší firmy, tváře které stojí za každodenní dřinou, jsou to zaměstnanci kteří každý den nonstop po celý rok zajišťují aby jste právě Vy, naši zákazníci, měly v nás partnera na kterého se můžete spolehnout nejen v této těžké době.

A právě zde vidíte tým Sandapu, kde jeden každý člen pro nás tak hodnotného týmu je tím článkem v řetězu, řetězu který roste, vyvíjí se a posouvá dále, článkem tak důležitým že byť bez jediného z nich by to prostě nešlo.

Havarijní servis – oprava, úprava stropu a přesunutí loga

Havarijní servis je naše know-how, po příjezdu technici hravě závadu zdiagnostikovali ovšem nedostatečný přístup znemožnil opravu, následně odstranili podhled s předpokladem další opravy stropu a závadu opravili. Prozíravost techniků byla na místě, klient si přál pustit se rovnou vzhledem k blížícímu se refitu obchodního centra do rekonstrukce. Bylo třeba vyrobit novou nosnou konstrukci pro Logo a posunout jej do pasáže. Za týden od havarijního výjezdu jsme opravu zdárně zvládli, posuďte sami. Jeden z hlavních techniků přišel s řešením které se investorovi zamlouvalo, kazetový strop který je ideální pro další opravy které v budoucnu budou třeba. Dobrá práce Karle a Pavle.

 

 

Screenové rolety na letiště Václava Havla

 

V roce 2019 jsme úspěšně splnili požadavky našeho klienta, letiště Václava Havla na nadměrné Sreenové rolety,  na speciální zastínění Terminálu č. 2, odletová část. Screenové rolety musí odolávat vysokým poryvům větru, mít zcela bezproblémový chod a reagovat na aktuální situaci nejen pomocí slunečního čidla. Výroba proběhla kompletně na míru a naprosto předčila očekávání klienta  svou funkčností a svým moderním vzhledem kterým bezpochyby Screenové rolety jsou. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem našich zaměstnanců v oboru stínící techniky, instalace v takto ztížených podmínkách proběhla zcela ideálně.

Screenové rolety


Nejrychleji se rozvíjející systém stínění na trhu je právě Screenová roleta. Označení Screen platí pro speciální tkaninu, která je složena většinou z rastru ze skelných vláken potažených PVC, takto vyráběné potahy jsou  velmi odolné a rozměrově stálé.

Screenové rolety jsou ideálním prostředkem pro docílení nadčasového vhledu budov. Maximální ochranu proti slunečnímu záření, zajišťují pro tyto systémy určené technické tkaniny, brání průniku tepla a zároveň zajistí optimální úroveň světla v interiéru. Tkanina také umožňuje mikroventilaci přes otvory Screenové rolety, tím se pomáhá k termoregulaci interiérové strany Screenové rolety. Screenové rolety neruší vzhled fasády, jsou prakticky minimálně viditelné, protože se většinou umísťují do schránek ve fasádě a samotná látka je velmi nenápadná.

Screenové rolety – složení – PVC, skelné vlákno, polyester – vysoká odolnost při povětrnostních vlivech činí screenové rolety jedním z nejvyhledávanějších stínících prvků na thu a to nejen do exteriéru ale i do interiéru.

Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita, interiér je tedy přirozeně osvětlený, ale nepřehřívá se a světlo neoslňuje. Lze vybrat typ, kdy Screenové rolety zachovají soukromí interiéru ovšem lze prohlédnout do krajiny. Při stavbě pasivních staveb doporučujeme Screenové rolety, jejich tepelné vlastnosti vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky.

Zip screeny jsou typem Screenové rolety plným vypnutím látky po celé výšce screenu, tím je docíleno pnutí bez prohnutí a také vyšší odolnosti proti povětrnostním vlivm a především silnému větru.

Screenové rolety nabízíme v provedení s elektromotorem a nejčastějí v provedení s dálkovým motorem Somfy RTS, doplněného o sluneční nebo větrné čidlo.

Vybrat lze z různých typů provedení, rolety s krycím boxem, nebo bez krycího boxu.

Screen Free –  montáž do připravené schránky ve fasádě, popřípadě na méně exponované místo 

Screen Box  –  s krycím boxem, látka je chráněna boxem, boční vedení látky zajišťují ocelová lana nebo boční vodící lišty

Screen Zips – napnutí látky po celé výšce lišty tak, aby screenové rolety odolávaly i velkým poryvům větru bez poškození

 

Sandapu je i přes vir COVID-19 v plné síle

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám, abychom vás touto cestou ujistili, že naše společnost, i přes komplikace způsobené bezpečnostními opatřeními vlády, které plnně respektujeme, funguje téměř bez omezení, tzn. společnost Sandapu vám i nadále nabízí pomoc při havarijních závadách na vašich zařízeních, plánovaných servisních úkonech, revizních pracech i v rámci nových dodávek a výstaveb, stejně tak dodávky na stínící žaluzie exteriérové i interiérové, hliníkové pergoly, garážová vrata a v tomto období obzvláště žádané venkovní markýzy.

Rádi bychom Vás v tuto dobu ujistili, že naším společným zájmem je bezpečí a zdraví, všech našich zákazníků i zaměstnanců. Z tohoto důvodu jsme přijali řadu bezpečnostních opatření a  rouškami, gumovými rukavicemi i dezinfekcí jsme zásobeni v dostatečném množství.

Naši pracovníci byli instruováni o způsobu pohybu na veřejnosti i v uzavřených prostorách, v prodejnách našich klientů, přímém kontaktu s klienty.

 

 

Pevně věříme, že tyto nelehké časy společně přežijeme ve zdraví, to vám přeje tým Sandapu s.r.o.

Nepodceňujte servis rolovacích mříží, často jde o život!

Často se na havarijních výjezdech setkáváme se zanedbanou údržbou nebo nedostatečnou kontrolou rolovacích mříží. Po několika letech bez kontroly se z rolovací mříže stává několika set kilová časovaná bomba visící nad hlavami nic netušících zákazníků. Několikrát jsme byli svědky kdy se nábal rolovací mříže utrhl a nekontrolovatelně se zřítil na zem a jen se štěstím nezasáhl žádného kolemjdoucího. Pokud pomineme obecné ohrožení zdravý tak i následná oprava je mnohonásobně nákladnější než pravidelná kontrola a údržba, a to nepočítaje ušlý zisk během doby kdy mříž nelze zvednout.

Nepodceňujte pravidelnou kontrolu a údržbu vaší rolovací mříže, četnost pravidelné kontroly mříže, by měla být minimálně jednou ročně! Na základě servisních prohlídek nebo revizí předejdete havariím a případnému nucenému zavření obchodu.

Pokud si nejste jistí bezpečností vaší rolovací mříže, neváhejte nás kontaktovat, rádi vaší mříž zkontrolujeme a provedeme údržbu vč. promazání a vyčištění. Kontakty naleznete zde

Návod na obsluhu rolety

Jestliže nevíte jak správně ovládat roletu připravili jsme pro vás jednoduchý návod, kde naleznete i instrukce na nouzové otevření, v případě výpadku proudu nebo závady motoru.

Návod na ovládání rolety naleznete zde: Návod na rolety

Návod na obsluhu rolovací mříže

Pokud máte problém s vaší rolovací mříží připravili jsme pro vás návod na nouzové otevření.

Návod na obsluhu rolovací mříže si můžete zobrazit a nebo stáhnout zde: navod rolovací mříže